KONST / Litografier / Litografi 7438417
nr 743 8417
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Litografi, Olle Olsson Hagalund (1904-1972), Odenplan, signerad och daterad, motivets mått: 40x46
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:42:14
1.100 kr
750 kr
850 kr
950 kr
27 feb
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund